ELIIS

Lasteaia e-keskkond Eliis

Oleme liitunud eLasteaia keskkonnaga ELIIS. ELIIS (e-lasteaed) on infosüsteem, mis pakub lasteaedadele innovaatilisi ning digitaalseid lahendusi õppetöö mugavamaks korraldamiseks.

 

ELIIS on turvaline infosüsteem, mis on kooskõlastatud ka andmekaitse inspektsiooniga.

 

Eliis

 

Võimalused  lapsevanemale:

  • LAPSE ARENGU JÄLGIMINE
  • TEADETE LUGEMINE
  • SÕNUMITE SAATMINE
  • SÜNDMUSTE KALENDER
  • GALERII

 

Lapsevanemal on mugav kaasa rääkida rühma tegemistes, olla kursis oma lapse ning lasteaia tegemistega, vaadata pilte toimunud sündmustest ja olla otsekontaktis õpetajatega.

Lapse andmete nägemiseks tuleb logida ELIISi sisse Mobiil-ID’ga või ID-kaardiga ning sisenedes vajutada nupule “Esita taotlus lapse andmete nägemiseks”. Seejärel on vaja täita väljad andmetega. Taotluse kinnitamisega saab lapsevanem jüürdepääsu lapse kohta käivale infole. Täpsem info ELIISist on aadressil: www.eliis.eu

ELIIS keskkonnast saadetud kirjad ei tule automaatselt  kasutaja  personaalsele e-posti aadressile. Selleks, et lapsevanem saaks olla kursis lasteaias toimuvaga ja et infovahetus oleks hõlpsam, tuleks kõigil vähemalt üks kord ELIIS keskkonda sisse logida ja sealt “Minu seaded” alt linnutada ära, et on soov saada teavitusi e-postile.