Tulest targem!

“Tulest targem”on Päästeameti koolitusprojekt 6-7 aastastele lastele. Projekti raames külastavad päästjad lasteaedu, räägivad tulekahju tekkepõhjustest, tulekahju korral käitumisest, suitsuandurist ning tutvustavad päästevarustust ja -tehnikat. Meie lasteaias on Paldiski Päästekomando külastamas.

07.03.2022

Päästjad-tuletõrjujad tutvusid kõigepealt lastega, kes kogunesid saali tõsiseks vestluseks. Nad rääkisid reeglitest, mis võivad tulekahju puhul elusid päästa. Ja siis jooksid lapsed õue, silmitsesid ja sõrmitsesid punast tehnikaime. Mida selles autos küll polnud – paak 3 tonni vee jaoks ja igasuguste päästekellade ja vilede ladu ja pikk redel. Kõik rullus lahti, avanes, lülitus sisse  – super!

Enne lahkumist lubasid tuletõrjujad kõikidele soovijatele kabiinis istuda ja vähemalt sekundiks end päästekangelastena tunda. Vaata meie fotoreportaaži:


18.09.2020

Lepatriinu ja Päevalilleke rühmade lapsed said teoreetiliseid teadmisi tuleohutusest. Päästjad õpetasid, kuidas käituda tulekahju puhkemise korral, demonstreerisid kuidas päästja maski ja kiivriga välja näeb.


25.10.2018

Päästjad tuletasid meelde Mesilase lastele kuidas õigesti kasutada  number 112, kuidas on vaja käituda hädaolukorras, milles on suitsuandurite kasu.


18.10.2017

Tuleohutuse õppus Kirsike rühma lastele.