Spordinädal möödus väga lustakalt

Peale Jooksupäeva 26. septembril toimus lasteaias Viskamispäev. Päev algas traditsiooni kohaselt hommikuvõimlemisega. Paljud lapsevanemad tulid lastele eeskuju näitama. Aitäh kõigile, kes mõistavad, kuivõrd oluline on lastele selline lähedaste toetus. Täpselt kell 10 hommikul algas võistlus. Kõik lapsed viskasid ja heitsid, ka kõige väiksemaid. Ja mis üllatav – kõige täpsemateks osutusidki kõige nooremad lapsed.

Kahjuks jäi Matkapäev halva ilma tõttu ära. Kuid nii või teisiti lähevad kõik rühmad matkama siis, kui ilmatingimused on paremad. Selle-eest hüppepäev läks hästi. Lapsed armastavad hüpata ja kõik püüdsid püstitada uusi rekordeid. Autasustamisel ei jäänud aga keegi autasustamata – kõik rühmad said diplomid ja auhinnad.

Suurim üritus – Suur Perespordifestival – toimus reede õhtul! See oli täis arvukaid põnevaid välivõistlusi, rõõmsaid emotsioone ja aktiivset puhkuset lastega. Aitäh kõigile lapsevanematele, kes leidsid võimaluse veeta need põnevad kaks tundi külg külje kõrval oma laste ja nende rühmakaaslastega. See kõik pakkus vahvat, rõõmsat ja väga aktiivset ajaviidet!

Published