Talgupäev 2023

6. mail 2023 toimus meie lasteaias Talgupäev 2023 – vabatahtliku abi ja koristamise päev.

Sellel üritusel ei osalenud mitte ainult lasteaia töötajad, vaid ka lastevanemad koos lastega. Oleme kogunenud, et oma territooriumi kaunistada ja anda sellele uut jumet.  

Oleme teinud erinevaid töid. Oleme värvinud pinke, liivakaste, sõimerühma piirdeaeda, mänguväljaku atraktsioone.

Lastevanemad panustasid ühisesse asja ja võtsid üritusest väga aktiivselt osa. Nad aitasid meil teha mitu Tootsi peenart tilli, peterselli, koriandri ja basiilikuga. Istutasime peenraid tomatite, ubade, kõrvitsate, porgandite, piparmündi ja muude köögiviljadega. Värskendasime ka oma niidulillepõldu putukahotelli juures. Uus põld külvati täis teraviljadega nagu rukis ja nisu. Oleme istutanud palju ilusaid lilli, et muuta meie territoorium säravamaks ja värvilisemaks.

Meie hoolivad töötajad Irina ja Margarita valmistasid kõigile Talgupäeval 2023 osalejatele maitsvaid maiustusi. Irina küpsetas meile kartulipirukaid ja juusturulle ning Margarita keetis kohvi ja teed.

Eriline tänu Anna Vladimirskihhile, kes oli meie töö tõeliseks katalüsaatoriks – ta aitas kõiki, juhatas ja varustas vajalike töövahenditega. Ilma tema tähelepanu ja hoolitsuseta poleks meie üritus olnud nii edukas ja tulemuslik.

Veetsime imelise päeva, täis hoolitsust oma territooriumi eest. Tänu kõikide osalejate pingutustele on meie lasteaed muutunud veelgi ilusamaks ja hubasemaks. Aitäh kõigile!

Published