“Kui mina hakkan luulemaie” – laste luuletalgud 2024

21. märtsil oli lasteaias terve päev pühendatud luulekonkursile “Kui mina hakkan luulemaie…”. See on juba kolmas järjestikune aasta, kui lasteaed korraldab eestikeelsete luuletuste virtuaalset lugemiskonkurssi, milles osalevad kõik meie valla lasteaiad.
Sel aastal märkasime rekordarvu osalejaid – 70 last erinevatest lasteaedadest. Siin eristuvad eriti meie naabrid – Naerulinnu lasteaed, kes juba kolmandat aastat järjest lööb osalejate arvu rekordid. Ja sel aastal võistles 30 last! Kuid ka meie ei jää maha! Juba teist aastat järjest võidavad meie lapsed tiitlit “Lääne-Harju Luuleleid”!

Möödunud aastal pälvis selle tiitli Varvara Trepach, kellele oli siis kolm aastat vana. Ja sel aastal võitis Teona Dzhamgaryan, samuti kolmeaastane. Oleme uhked oma laste ja nende loovate võimete üle!

Täname kõiki Lääne-Harju valla lasteaedu aktiivse osalemise eest konkursil. Sellised sündmused mitte ainult ei ühenda lapsi, vaid edendavad ka nende vaimset ja intellektuaalset arengut. Oleme kindlad, et tulevikus saavad sellised üritused suurepäraseks traditsiooniks, mis innustab meie väikeseid lugejaid uutele loomingulistele saavutustele.

Leave a comment