Personal

Sipsik lasteaia pedagoogiline personal

Spetsialistid:

  • Daniil Novikov – haridustehnoloog,
    e-post: daniil.novikov@lasipsik.edu.ee
  • Inna Järva – eesti keele õpetaja,
    e-post: inna.jarva@lasipsik.edu.ee
  • Alla Boriško – eesti keele õpetaja,
    e-post: oppeala@lasipsik.edu.ee
  • Svetlana Gerassimova – muusikaõpetaja,
    e-post: svetlana.gerassimova@lasipsik.edu.ee
  • Virve Tauts – liikumisõpetaja,
    e-post: virve.tauts@lasipsik.edu.ee 
  •                      – logopeed, e-post: 

Õpetajad:

  • Aneta Sedziak – õpetaja assistent, rühm Mesilane,
    e-post: aneta.sedziak@lasipsik.edu.ee
  • Jelena Petrova – õpetaja, rühm Mesilane,
    e-post: jelena.petrova@lasipsik.edu.ee 
  • Angelya Zaporozhets – õpetaja assistent, Lepatriinu,
    e-post: angelya.zaporozhets@lasipsik.edu.ee
  • Anna Makarenko – õpetaja, rühm Lepatriinu,
    e-post: anna.makarenko@lasipsik.edu.ee
  • Irina Aništšenkova – õpetaja assistent, rühm Maasikas,
    e-post: irina.anistsenkova@lasipsik.edu.ee
  • Natalia Reva – õpetaja, rühm Maasikas,
    e-post: natalia.reva@lasipsik.edu.ee
  • Larissa Kissil – õpetaja, keelekümbluse rühm Kirsike,
    e-post: larissa.kissil@lasipsik.edu.ee 
  • Kaja Lichtfeldt – õpetaja, keelekümbluse rühm Kirsike,
    e-post: kaja.lichtfeldt@lasipsik.edu.ee
  • Niina Fjodorova – õpetaja, rühm Päevalilleke,
    e-post: niina.fjodorova@lasipsik.edu.ee
  •  

Õpetaja abid: 

  • Olga Klobušnjak, rühm Mesilane
  • Raissa Gretšiškina, rühm Lepatriinu
  • Liza Gerassimova, rühm Kirsike
  • Tatjana Gulaja, rühm Päevalilleke