Saame ületada vaimset kriisi

Tänapäeval on meie jaoks eriti oluline toetuda oma sisemistele ressurssidele ja mõista, et saame situatsiooniga hakkama. Osaleme koos Peaasjad MTÜ-ga projektis „Vaimse Tervise Vitamiinid“, ning juba teist nädalat nuputame, kuidas ärevaid mõtteid võtta kontrolli alla, säilitada elujõudu ja rahustada lähedasi ebastabiilsel ajal.

„Ühiskonna kui terviku jaoks väljakutseid pakkuv ja ebastabiilne aeg mõjutab otseselt meie kõigi vaimset tervist ja tulevikku. Inimestel on praeguse olukorra ees palju hirme, teadmatust ja ärevust. Kuid meie kõige väärtuslikum rikkus on meie lapsed ja meie peamine ülesanne täiskasvanutena on pakkuda neile turvatunnet. Peame selle olukorra koos läbi elama, sest meie laste eest tuleb hoolitseda. Meie, täiskasvanud, peame jääma rahulikuks, et elu saaks edasi minna ja saaksime pakkuda lastele seda turvatunnet, mida nad hetkel kõige rohkem vajavad, – kirjutavad veebiseminari “Kuidas rääkida lastele kriisiajal toimuvast ja hoida ühiskonnas ühtsust?” korraldajad.

12. märtsil kell 10.00-12.00 toimub plaaniväline veebiseminar lapsevanematele ja õpetajatele (korraldajaks on Meaningful Talks koostöös TAI-ga). Osalemine on kõigile registreerunud osalejate tasuta.  Registreerida võib lingilt.

Published