Meie õpetaja naasis Sloveeniast uue kogemusega

Maasikas 🍓 rühma õpetaja Natalia Reva külastas oktoobris Sloveenia 🇸🇮 Vabariiki , et osaleda rahvusvahelises projektis “Sild mitmekultuurilise õppe ja loovuse juurde“, mida toetab “Erasmus + ja euroopa solidaarsuskorpuse agentuur”. Natalia esindas Eestit Mittetulundusühingu VitaTiim meeskonna koosseisus. Projektis osalesid samuti meeskonnad Horvaatiast, Sloveeniast ja Küproselt.

Projekti idee on mängu kaudu ühendada mitu põlvkonda, kaasata vanemaid inimesi selleks, et anda nooremale põlvkonnale edasi oma teadmisi ja oskusi ning innustada vanemaid inimesi elada aktiivset sotsiaalset elu. Kõik meeskonnad töötasid ühiselt välja ja katsetasid terve nädala jooksul viit mängu toodet, mida kõik projektipartnerid saavad kasutada töös lasteaialaste, kooliõpilaste ja isegi pensionäridega.

Meie lasteaias toimunud spetsiaalsel infotunnil jagas Natalia oma kogemust, rääkis muljetest Sloveenia väikelinna Zagorje lasteaia tööst ning tutvustas õpetajatele mitmeid lihtsaid, kuid väga kasulikke mänge, mida saab kasutada õppetöös.  

Published